Peeling kawitacyjny wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe o określonej częstotliwości. Przy kontakcie z wilgotną skórą, wywołują efekt kawitacji. Skóra jest bezboleśnie oczyszczana, a martwy naskórek usuwany. Poprzez silne oczyszczenie skóry, usuwa nadmiar sebum, odblokowuje pory oraz hamuje namnażanie się bakterii na powierzchni naskórka. Poprawia koloryt skóry nie tylko w wyniku działania peelingującego, ale także poprzez usprawnienie przepływu krwi i limfy. Powoduje to lepsze dotlenienie skóry i pobudzenie jej komórek do regeneracji. Fale ultradźwiękowe działają jak mikromasaż twarzy. Po peelingu, skóra jest wolna od zanieczyszczeń, odświeżona i bardziej napięta.

Wskazania do zabiegu: łojotok, trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory, odwodnienie skóry, nierównomierny koloryt, skóra pozbawiona blasku.

Cennik

ObszarCena

Twarz + maska + krem

150 zł

Twarzy, szyja + maska + krem

180 zł

Twarz, szyja, dekolt + maska + krem

200 zł

Sonofeneza

+ 40 zł

Darsonwalizacja

+ 40 zł

Infuzja tlenowa

+ 40 zł

Studio Natury Aleksandra Terembuła

ul. Cukrowa 18
71-004 Szczecin

Formularz kontaktowy

    * pola wymagane

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Aleksandra Terembuła. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego.